Biuro Tłumaczeń ERUDICA nieustannie poszukuje rzetelnych, zdolnych i doświadczonych tłumaczy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wypełnienie poniższego formularza (MS Word DOC) i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po otrzymaniu formularza poprosimy Państwa o wykonanie krótkich tłumaczeń próbnych.

Osobom, których tłumaczenia zostaną najwyżej ocenione, proponujemy regularne i ciekawe zlecenia oraz profesjonalną współpracę.

 

Zapraszamy do współpracy!

Formularz zgłoszeniowy

curriculum vitae
Pobierz formularz

 

Zasady współpracy z Tłumaczami:

 1. Zlecenia przesyłane są do Tłumacza drogą e-mailową.
 2. Podstawową jednostką rozliczeniową (jeśli nie ustalono inaczej) za wykonane tłumaczenie jest strona obliczeniowa 1600 znaków (ze spacjami), natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego – według zasad ustalonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
 3. Tłumacz po przyjęciu warunków realizacji zlecenia powinien niezwłocznie potwierdzić pisemnie przyjęcie zlecenia.
 4. Gotowe tłumaczenie Tłumacz odsyła do Biura Tłumaczeń za pomocą poczty elektronicznej pod wskazany adres i/lub w inny uzgodniony sposób.
 5. Tłumacz jest zobowiązany przekazać tłumaczenie w ustalonym terminie.
 6. Jeżeli dotrzymanie terminu wykonania tłumaczenia jest niemożliwe z powodu zdarzeń losowych należy niezwłocznie powiadomić o tym Biuro Tłumaczeń ERUDICA i uzyskać potwierdzenie przyjęcia takiej wiadomości. Za niedotrzymanie terminu Biuro Tłumaczeń ma prawo obniżyć stawkę za wykonane tłumaczenie.
 7. Biuro nie uwzględnia problemów zgłoszonych w dniu określonym jako termin realizacji zlecenia.
 8. W przypadku braku akceptacji tłumaczenia ze względu na popełnione błędy i/lub niskiej jakości tłumaczenia Biuro zastrzega sobie prawo do obniżenia ustalonej stawki za wykonanie zlecenia.
 9. Uzasadnione reklamacje skutkują obniżeniem wynagrodzenia za pracę wykonaną przez Tłumacza.
 10. Tłumacz przyjmujący zlecenie z Biura Tłumaczeń ERUDICA zobowiązuje się do odrzucania zleceń wystosowanych bezpośrednio od klientów Biura przez okres 12 miesięcy, od daty wykonania ostatniego zlecenia.
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg

Biuro Tłumaczeń "Erudica" • ul. Seweryna Bieszczada 11, 38-400 Krosno • Tel: +48 697 173 083 • e-mail: office@erudica.eu

zabart.com